Lista aktywnych instruktorów 2017 ważna do 31.01.2018 *


↓ Pokaż oznaczeniaLiczba instruktorów: 213

Nazwisko i imięMMNMZBMNOMNAMWMMSSMPLMFIMFMAMPEMSMPWMRMJMTMGBMKBMEKMPMMMPMZOMGP
Abram StefanM3     MSS                 
Adamowicz AdrianM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1   MPMMMP MGP
Antonowicz RyszardM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE  MR     MPM   
Bariatien AgnieszkaM1 MZBMNOMNA      MPE        MPM   
Barszczewski CezaryM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB2 MPM   
Bazdyga MarekM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE         MMP  
Bączyński AdamM1  MNOMNA      MPE MPW          
Bąkowski AdrianM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Benducka ElżbietaM2MN1 MNOMNAMWMMSS    MPE MPW          
Berendt RomanM2  MNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM   
Białas MariuszM1  MNOMNA      MPE        MPM   
Biegaj TomaszM1  MNOMNA      MPE            
Bołądz RomanM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM   
Bońkowski AdamM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Borsuk MarekM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1   MPM  MGP
Bruski ArturM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR     MPMMMP  
Buczek HubertM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Bujak PatrykM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Bujniewicz ZbyszkoM1  MNOMNA      MPE            
Burczyński SławomirM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   
Cepin MaciejM1MN1 MNOMNA MSS    MPE      MKB1 MPM   
Chodakowski KrzysztofM3MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM   
Chomentowski StanisławM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR MT2MGB  MPMMMP  
Ciak TadeuszM2     MSSMPL                
Ciechanowicz JanM2MN2 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT2MGB      
Ciomcia ArturM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Cyganek BogusławM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM   
Cytlau KatarzynaM2MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE MPW          
Czaczkowski PiotrM1                       
Czaiński PawełM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Czaplicki KrzysztofM1  MNOMNAMWM MPL   MPE        MPM   
Ćwieluch MariuszM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM   
Dałek Cezary KrzysztofM3     MSSMPL                
Dąbrowa MateuszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Dąbrowski MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS2MPWMR MT1MGBMKB2MEKMPMMMP MGP
Derek RomualdM3  MNOMNA      MPE MPW      MPM   
Derek-Nowodyła MałgorzataM1  MNOMNA    MF1 MPE        MPM   
Dominiak KrzysztofM2    MWMMSSMPL           MEK MMP  
Drucis ŁukaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Dudkiewicz AndrzejM1 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   
Dunisławska HannaM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Dunisławski RomanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPEMS1MPW    MKB1 MPM   
Durczak ArturM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE        MPM   
Dynowski PiotrM1MN1 MNOMNA MSS    MPE       MEK    
Dziadosz JarosławM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM   
Filipiak RafałM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM   
Filipiuk DariuszM2MN2MZBMNOMNAMWM MPL   MPE MPW          
Frankiewicz TomaszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW          
Gabryelski JarosławM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGP
Gałach RyszardM3MN1    MSSMPL                
Glezman BartłomiejM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW          
Gliszczyński PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE            
Głyżewski KrystianM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM   
Goszczyński RobertM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPW MJ2MT1 MKB2 MPM  MGP
Górny MichałM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPWMR  MGBMKB1MEKMPM   
Górski ZdzisławM3MN1   MWMMSSMPL                
Grygorczyk KarolM1  MNOMNA      MPE        MPM   
Grzelak KrzysztofM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPLMFIMF1 MPEMS1MPW   MGBMKB2MEKMPMMMP MGP
Hońdo KrzysztofM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE            
Jabłońska EwaM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Jabłoński AdamM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPEMS1MPW   MGBMKB1 MPM   
Jakubik MateuszM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE            
Jakubowicz BogdanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   
Józefacki RafałM1MN1MZBMNOMNA      MPE      MKB1 MPM   
Jurkiewicz RobertM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Kamiński BartłomiejM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Kapiec WłodzimierzM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP  
Karpicki EugeniuszM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM   
Kasiński AndrzejM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW          
Kasprzak MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPW  MT1MGBMKB1MEKMPM  MGP
Kata TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM   
Kaźmierczak WojciechM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE        MPMMMP  
Kędzia KrzysztofM2  MNOMNA      MPE        MPM   
Kierepka MirosławM3MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR  MGBMKB1 MPMMMP  
Konieczny KamilM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Konieczny RadosławM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE            
Kontny BartoszM2MN1 MNOMNA MSSMPL  MAMPE MPW      MPM   
Korniejenko KingaM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Kotlewski KazimierzM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR     MPM   
Kowalski PiotrM2 MZBMNOMNA  MPL MF1 MPE MPW          
Kozakiewicz AdamM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE    MT1MGB  MPM  MGP
Krakowski Piotr PawełM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE        MPM   
Król ArturM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW MJ1  MKB1     
Kruk PawełM1  MNOMNA      MPE            
Kryże MarekM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   
Krzewiński PiotrM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM   
Krzycki JacekM1  MNOMNA MSSMPL   MPE        MPM   
Kulig GrzegorzM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPW      MPM   
Kułakowski MichałM2     MSSMPL                
Kurtiak MarianM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL MF1 MPE MPW     MEK    
Kurzawski TomaszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR MT2       
Kuśmierek PiotrM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM   
Kuźnicki MarcinM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW          
Kwapień Waldemar WM2MN1    MSSMPL                
Kwiatkowski MarcinM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE     MGB  MPM   
Kwiatkowski ZbigniewM1MN1 MNOMNA MSS    MPE         MMP  
Kwidziński WojciechM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW          
Ladra DariuszM2                       
Laskowski PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE       MEKMPM   
Latkiewicz GrzegorzM2  MNOMNA  MPL   MPE MPW      MPM   
Leśniak ŁukaszM1                       
Leśniewski TomaszM1 MZBMNOMNA      MPE MPW      MPM   
Lewandowski MariuszM1MN1 MNOMNA MSS    MPE         MMP  
Lewaśkiewicz Ireneusz M1MN1 MNOMNAMWMMSSMPL     MPW          
Lipka-Auguścik WitoldM2  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   
Lisiak PiotrM1  MNOMNA      MPE        MPM   
Liszka MirosławM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1 MPMMMP  
Literski PiotrM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM   
Ławnicki ŁukaszM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE            
Łepkowski SebastianM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW       MMP  
Łyżwiński JacekM1  MNOMNAMWM MPL   MPE        MPM   
Madej RyszardM3MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   
Majas MarekM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Majdosz RobertM2MN1MZBMNOMNA MSS  MF1 MPE MPW          
Martynowicz PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Marzec JarosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Masłek DanielM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW     MEKMPM   
Masłek RyszardM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW     MEKMPM   
Miemiec Emanuel M1                       
Mikliński JanM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGP
Mikołajczyk GrzegorzM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPMMMP  
Mikucki PawełM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1  MMP  
Morawski MarcinM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW   MGB  MPM   
Morawski Marcin KrzysztofM1  MNOMNA MSS    MPE        MPM   
Moszyk MarekM2MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPMMMP  
Narel MarekM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW          
Nieckarz PiotrM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1MEKMPMMMP  
Niedzielski ZbigniewM1 MZBMNOMNA      MPE            
Nowodyła DanielM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE          MZO 
Okoński MarcinM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW          
Olszewski MichałM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM   
Ombach KatarzynaM1    MWM                  
Orżyński PrzemysławM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   
Osenkowski RobertM1 MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Ościk PawełM3MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW    MKB1  MMP  
Otto RomanM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM   
Ozga MariuszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSS    MPE    MT1   MPM   
Parapura RadosławM1MN1 MNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPM   
Paszczuk BartłomiejM1MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM   
Patkiewicz JózefM3  MNOMNA      MPE MPW          
Patora RyszardM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP  
Pędzisz PiotrM1  MNOMNA      MPE        MPM   
Piłat PawełM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Popowski WaldemarM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPWMR  MGB  MPM   
Pożarycki RomanM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   
Pszczółkowski JacekM1      MPL                
Radecka IzabelaM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM  MGP
Radka KrzysztofM1  MNOMNAMWM    MAMPE            
Reguła PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE         MMP  
Romańczuk JanuszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPM   
Rosołowski ArturM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP  
Roszkowski TomaszM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Rozciecha MariuszM2 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW          
Różalski MarekM2  MNOMNA  MPL   MPE MPW          
Rudnicki DariuszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Rybak RadosławM1 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM   
Rybicki PiotrM1MN1   MWMMSSMPL                
Samsel JarosławM3MN1MZBMNOMNA MSSMPLMFIMF2 MPE MPW          
Siwek AdamM1  MNOMNA      MPE        MPM   
Sławiński RafałM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE            
Słucki IreneuszM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT2MGBMKB1 MPM  MGP
Sobański AdamM1  MNOMNA      MPE            
Sobierański CezaryM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Spiradek WojciechM3  MNOMNA      MPE MPW      MPM   
Srebrowski RadosławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Stachura TadeuszM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPEMS1MPW      MPM   
Stalewski Jarosław M1MN1         MPE            
Stalewski KrzysztofM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Stefanek BartoszM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE        MPM   
Stróżyk ArkadiuszM2MN2MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Strzelecki RobertM1MN1 MNOMNA MSS    MPE            
Suchanek LeszekM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Sudoł KrzysztofM2  MNOMNA      MPE            
Sumera PawełM2MN1 MNOMNA MSS    MPE        MPM   
Szajnert WitoldM1MN1 MNOMNAMWM MPL   MPE            
Szczudło EwaM1MN1 MNOMNA MSS    MPE            
Szostek GrzegorzM1 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPMMMP  
Szulc SebastianM1MN1 MNOMNA MSS    MPE            
Szwajcer RyszardM2MN1 MNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Szych SławomirM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW  MT1   MPM  MGP
Szydło KrzysztofM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Szymkiewicz MarekM1 MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW      MPMMMP  
Szynkiewicz PiotrM1  MNOMNA      MPE            
Świątkiewicz JakubM2MN1 MNOMNA MSSMPL   MPEMS1MPW      MPM   
Świder WiesławM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW      MPM   
Tatar TomaszM2MN2MZB MNAMWMMSSMPL MF1 MPE            
Tomala SławomirM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW          
Tomaszek MaciejM2MN1MZBMNOMNAMWMMSS    MPE MPW          
Tomicki AndrzejM2 MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW      MPMMMP  
Tuchliński WojciechM2MN2   MWMMSSMPL        MT2      MGP
Wajdyk MarcinM3MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW   MGBMKB1    MGP
Walczyk RomanM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM MZO 
Wasiak SzymonM1 MZBMNOMNA MSS    MPE        MPMMMP  
Wąsowski Andrzej OlafM3     MSS             MPM   
Wilk RobertM1          MPE            
Wiśniewski FilipM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Wiśniowicz ArturM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM   
Witalis BartoszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW          
Witt SławomirM2                       
Wnorowski KrzysztofM1      MPL                
Wnorowski WaldemarM3  MNOMNAMWMMSSMPL   MPE            
Wojtyś PiotrM3MN1 MNOMNAMWMMSSMPL   MPE        MPM   
Wójcik SylwesterM2MN1MZBMNOMNA MSS    MPE MPW        MZO 
Zabłocki MichałM1                       
Zachara JacekM2MN2MZBMNOMNA MSSMPL   MPE MPW          
Zakrzewski MariuszM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW          
Zawadka SzymonM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Zawieja TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE            
Zgliński HenrykM2MN1MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPE MPW          
Zwetler AndrzejM2MN2MZBMNOMNAMWMMSSMPL   MPEMS1MPW      MPM  MGP
Żelazny TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS    MPE        MPM   
Żeromski StefanM2MN1MZBMNOMNA MSSMPL   MPE            
Żychliński AntoniM3MN1 MNO                    

↑ do góry


Oznaczenia:
KodOpis
M1 INSTRUKTOR
M2 INSTRUKTOR
M3 INSTRUKTOR
MN1INSTRUKTOR NURKOWANIA NITROKSOWEGO
MN2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA NITROKSOWEGO
MZBINSTRUKTOR NURKOWANIA W ZESTAWIE BUTLOWYM
MNOINSTRUKTOR NURKOWANIA NOCNEGO
MNAINSTRUKTOR NURKOWANIA NAWIGACYJNEGO
MWMINSTRUKTOR NURKOWANIA WRAKOWO-MORSKIEGO
MSSINSTRUKTOR NURKOWANIA W SKAFANDRZE SUCHYM
MPLINSTRUKTOR NURKOWANIA PODLODOWEGO
MFIINSTRUKTOR FILMOWANIA PODWODNEGO
MF1INSTRUKTOR FOTOGRAFII PODWODNEJ
MF2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEJ FOTOGRAFII PODWODNEJ
MA INSTRUKTOR ARCHEOLOGII PODWODNEJ
MPEINSTRUKTOR PŁETWONURKA EKSPLORATORA
MS1INSTRUKTOR NURKOWANIA ZE SKUTEREM
MS2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA ZE SKUTEREM
MPWINSTRUKTOR NURKOWANIA POSZUKIWAWCZO-WYDOBYWCZEGO
MR INSTRUKTOR NURKOWANIA Z SCR
MJ1INSTRUKTOR NURKOWANIA JASKINIOWEGO
MJ2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA JASKINIOWEGO
MT1INSTRUKTOR NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO
MT2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO
MGBINSTRUKTOR PRZYGOTOWANIA MIESZANIN ODDECHOWYCH
MKB1INSTRUKTOR NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ
MKB2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ
MEKINSTRUKTOR PŁETWONURKA EKOLOGA
MPMINSTRUKTOR PŁETWONURKA MŁODZIEŻOWEGO
MMPINSTRUKTOR NURKOWANIA W MASCE PEŁNOTWARZOWEJ
MZOINSTRUKTOR NURKOWANIA Z ZATRZYMANYM ODDECHEM
MGPINSTRUKTOR GŁĘBOKIEGO NURKOWANIA POWIETRZNEGO

↑ do góry

==

* W ramach przedłużenia uprawnień instruktorskich uprawnienia ważne są do 31.01 roku następnego

==