Lista aktywnych instruktorów 2017 ważna do 31.01.2018 *


↓ Pokaż oznaczeniaLiczba instruktorów: 292

Nazwisko i imięMMNMZBMNOMNAMWMMSSMPLMFIMFMAMPEMSMPWMRMJMTMGBMKBMEKMPMMMPMZOMGP
Abram Stefan      MSS                 
Adamowicz AdrianM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Ambroch HenrykM1 MZBMNOMNAMWMMSS                 
Antonowicz RyszardM1MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Baliga GrzegorzM1MN1    MSS                 
Bałazy PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Barchański JerzyM1  MNOMNA                   
Bariatien AgnieszkaM1 MZBMNOMNA                   
Barszczewski CezaryM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Bazdyga Marek M1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Bączyński AdamM1  MNOMNA                   
Bąkowski AdrianM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Bekier JarosławM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Benducka Elżbieta MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Berendt Roman   MNOMNA MSS                 
Białas MariuszM1  MNOMNA                   
Biegaj TomaszM1  MNOMNA                   
Bieliński RadosławM1  MNOMNA                   
Bochenek PiotrM1 MZBMNOMNA MSS                 
Bołądz RomanM1MN1 MNOMNA MSS                 
Bońkowski AdamM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Borsuk Marek MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Brajta Michał      MSS                 
Bruski ArturM1 MZBMNOMNAMWMMSS                 
Buczek HubertM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Bujak PatrykM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Bujniewicz ZbyszkoM1  MNOMNA                   
Burak ArkadiuszM1 MZBMNOMNA MSS                 
Burczyński SławomirM1 MZBMNOMNAMWMMSS                 
Cepin MaciejM1MN1 MNOMNA MSS                 
Chodakowski Krzysztof MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Chomentowski Stanisław  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Chuta Jakub  MZBMNO MWMMSS                 
Chyliński KrzysztofM1MN1   MWMMSS                 
Ciak Tadeusz      MSS                 
Ciechanowicz Jan MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Cieśluk Jerzy   MNOMNAMWMMSS                 
Ciomcia ArturM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Curzydło Maciej MN1                      
Cyganek Bogusław  MZBMNOMNA MSS                 
Cynarski TomaszM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Cytlau Katarzyna MN1 MNOMNA MSS                 
Czaczkowski PiotrM1MN1MZBMNOMNA                   
Czaiński PawełM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Czaplicki KrzysztofM1  MNOMNAMWM                  
Ćwieluch MariuszM1MN1 MNOMNA MSS                 
Dałek Cezary Krzysztof      MSS                 
Dąbrowa MateuszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Dąbrowski Marcin MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Derek Romuald   MNOMNA                   
Derek-Nowodyła MałgorzataM1  MNOMNA                   
Dominiak Krzysztof     MWMMSS                 
Drucis ŁukaszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Duda RadosławM1                       
Dudkiewicz AndrzejM1 MZBMNOMNAMWMMSS                 
Dunisławska HannaM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Dunisławski Roman MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Durczak ArturM1MN1 MNOMNA MSS                 
Dynowski PiotrM1MN1 MNOMNA MSS                 
Dziadosz JarosławM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Filipiak RafałM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Filipiuk Dariusz  MZBMNOMNAMWM                  
Filoda SzymonM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Frankiewicz TomaszM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Gabryelski JarosławM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Gałach Ryszard MN1    MSS                 
Glezman BartłomiejM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Gliszczyński PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Głyżewski KrystianM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Golik Paweł  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Goszczyński RobertM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Górny MichałM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Górska Janicka MichalinaM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Górski Zdzisław MN1   MWMMSS                 
Graczyk DominikM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Grygorczyk KarolM1  MNOMNA                   
Grzelak KrzysztofM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Haczyk MarekM1 MZBMNOMNA                   
Hońdo KrzysztofM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Jabłońska EwaM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Jabłoński AdamM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Jakubik MateuszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Jakubowicz BogdanM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Jana Tadeusz M1MN1    MSS                 
Janicki Krzysztof  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Józefacki RafałM1MN1MZBMNOMNA                   
Jurkiewicz RobertM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Kamiński BartłomiejM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Kapiec Włodzimierz  MZBMNOMNA MSS                 
Karczewska PatrycjaM1MN1MZBMNOMNA                   
Karpicki Eugeniusz  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Kasiński Andrzej MN1MZBMNOMNA MSS                 
Kasprzak MarcinM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Kata TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Kaźmierczak WojciechM1MN1 MNOMNA MSS                 
Kędzia Krzysztof   MNOMNA                   
Kierepka Mirosław MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Kindler BartłomiejM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Kobierzycki Bogdan MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Kołakowski JacekM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Konieczny KamilM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Konieczny RadosławM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Kontny Bartosz MN1 MNOMNA MSS                 
Korniejenko KingaM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Kotlewski KazimierzM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Kowalewski AdamM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Kowalski Grzegorz MN1MZBMNOMNAMWM                  
Kowalski Piotr  MZBMNOMNA                   
Kozakiewicz AdamM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Krajewska PaulaM1                       
Krakowski Piotr PawełM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Krewski Czesław MN1MZBMNOMNA MSS                 
Król ArturM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Kruk PawełM1  MNOMNA                   
Kryże Marek   MNOMNAMWMMSS                 
Krzewiński PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Krzycki JacekM1  MNOMNA MSS                 
Ksycki MarekM1MN1MZBMNOMNAMWM                  
Kulesza PawełM1  MNOMNA                   
Kulig GrzegorzM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Kułakowski MichałM1     MSS                 
Kurtiak Marian  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Kurzawski Tomasz  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Kuśmierek PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Kuźnicki MarcinM1MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Kwapień Waldemar W MN1    MSS                 
Kwiatkowski MarcinM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Kwiatkowski ZbigniewM1MN1 MNOMNA MSS                 
Kwidziński WojciechM1 MZBMNOMNAMWMMSS                 
Ladra Dariusz                        
Lasiecki Sławomir                        
Laskowski PawełM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Latkiewicz Grzegorz   MNOMNA                   
Leśniak ŁukaszM1                       
Leśniewski TomaszM1 MZBMNOMNA                   
Lewandowski MariuszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Lewaśkiewicz Ireneusz M1MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Lewicki Marek  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Lipiejko SebastianM1MN1    MSS                 
Lipka-Auguścik WitoldM1  MNOMNAMWMMSS                 
Lipko ArturM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Lisiak PiotrM1  MNOMNA                   
Liszka MirosławM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Literski PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Litwin ArturM1MN1MZBMNOMNA                   
Łabaj PawełM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Ławnicki ŁukaszM1MN1 MNOMNA MSS                 
Łepkowski SebastianM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Łucyn MirosławM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Łyżwiński JacekM1  MNOMNAMWM                  
Machnik StanisławM1                       
Madej Ryszard MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Madera PatrykM1MN1MZBMNOMNA                   
Majas MarekM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Majdosz RobertM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Martynowicz PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Marzec JarosławM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Masłek DanielM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Masłek Ryszard MN1MZBMNOMNA MSS                 
Matkowska MałgorzataM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Miemiec Emanuel M1                       
Mierzecki KrzysztofM1MN1                      
Miklaszewski Marek      MSS                 
Mikliński JanM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Mikołajczyk GrzegorzM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Mikucki PawełM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Miłosz RobertM1  MNOMNA                   
Mokwa Mariusz MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Morawski MarcinM1MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Morawski Marcin KrzysztofM1  MNOMNA MSS                 
Moszyk Marek MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Motylewski BernardM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Naczk Tomasz  MZBMNOMNA                   
Nagórski Krzysztof AdamM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Narel Marek  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Nieciecki AdamM1 MZBMNOMNA                   
Nieckarz PiotrM1 MZBMNOMNAMWMMSS                 
Niedzielski ZbigniewM1 MZBMNOMNA                   
Nowicki Stanisław   MNOMNA                   
Nowodyła DanielM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Okoński MarcinM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Olechnowicz TomaszM1MN1MZBMNOMNA                   
Olszewski MichałM1MN1 MNOMNA MSS                 
Ombach KatarzynaM1    MWM                  
Orżyński PrzemysławM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Osenkowski RobertM1 MZBMNOMNA MSS                 
Osiński RobertM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Ościk PawełM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Otto Roman MN1MZBMNOMNA MSS                 
Ozga MariuszM1 MZBMNOMNAMWMMSS                 
Palacz RomanM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Paluch PiotrM1MN1MZBMNOMNA                   
Parapura RadosławM1MN1 MNOMNA MSS                 
Paszczuk BartłomiejM1MN1 MNOMNA MSS                 
Patkiewicz Józef   MNOMNA                   
Patora RyszardM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Pawłowski KrzysztofM1                       
Pędzisz PiotrM1  MNOMNA                   
Piłat PawełM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Polański AdamM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Popek MateuszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Popowski Waldemar MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Pożarycki RomanM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Prymas KrystianM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Przystawik Piotr RobertM1     MSS                 
Pszczółkowski JacekM1                       
Pydyn AndrzejM1  MNOMNAMWMMSS                 
Radecka IzabelaM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Radka KrzysztofM1  MNOMNAMWM                  
Rast Jacek Artur MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Reguła PiotrM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Remus Ryszard  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Romańczuk Janusz MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Rosołowski ArturM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Roszkowski TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Rotkiewicz Arkadiusz PiotrM1  MNOMNA MSS                 
Rozciecha Mariusz  MZBMNOMNA MSS                 
Różalski Marek   MNOMNA                   
Rudnicki DariuszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Rutkowski DawidM1 MZBMNOMNAMWMMSS                 
Rybak RadosławM1 MZBMNOMNA MSS                 
Rybicki PiotrM1MN1   MWMMSS                 
Samsel Jarosław MN1MZBMNOMNA MSS                 
Siwek AdamM1  MNOMNA                   
Skalski RafałM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Skamrot MarekM1  MNOMNA                   
Skrodzki Witold  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Sławiński RafałM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Słucki AdamM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Słucki Ireneusz  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Sobański AdamM1  MNOMNA                   
Sobierański CezaryM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Spiradek Wojciech   MNOMNA                   
Srebrowski RadosławM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Stachura TadeuszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Stadnicki MarcinM1MN1    MSS                 
Stalewski Jarosław M1MN1                      
Stalewski KrzysztofM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Staufer-Kamiński WojciechM1 MZBMNOMNA                   
Stefanek BartoszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Stefański BogusławM1MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Stelmachowicz GrzegorzM1 MZBMNOMNA                   
Stępień AleksandraM1MN1    MSS                 
Stróżyk ArkadiuszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Strzelecki RobertM1MN1 MNOMNA MSS                 
Suchanek LeszekM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Sudoł Krzysztof   MNOMNA                   
Sumera PawełM1MN1 MNOMNA MSS                 
Szajnert WitoldM1MN1 MNOMNAMWM                  
Szcześniak WacławM1  MNOMNA                   
Szczudło EwaM1MN1 MNOMNA MSS                 
Szostek GrzegorzM1 MZBMNOMNAMWMMSS                 
Szulc SebastianM1MN1 MNOMNA MSS                 
Szuster JakubM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Szwajcer RyszardM1MN1 MNOMNA MSS                 
Szych SławomirM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Szydło KrzysztofM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Szymkiewicz MarekM1 MZBMNOMNA MSS                 
Szynkiewicz PiotrM1  MNOMNA                   
Świątkiewicz Jakub MN1 MNOMNA MSS                 
Świder WiesławM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Tatar TomaszM1MN1MZB MNAMWMMSS                 
Tomala SławomirM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Tomaszek MaciejM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Tomicki Andrzej  MZBMNOMNAMWMMSS                 
Tuchliński Wojciech MN1   MWMMSS                 
Turzańska KatarzynaM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Wajdyk MarcinM1 MZBMNOMNAMWMMSS                 
Walczyk RomanM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Wasiak SzymonM1 MZBMNOMNA MSS                 
Wąsowski Andrzej Olaf      MSS                 
Więcek MarekM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Wilk RobertM1                       
Wiśniewski FilipM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Wiśniowicz ArturM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Witalis BartoszM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Witt Sławomir                        
Wnorowski KrzysztofM1                       
Wnorowski Waldemar   MNOMNAMWMMSS                 
Wojtyś Piotr MN1 MNOMNAMWMMSS                 
Wójcik SylwesterM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Zabłocki MichałM1                       
Zachara Jacek  MZBMNOMNA MSS                 
Zajdel Zbigniew  MZBMNOMNA                   
Zakrzewski MariuszM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Zawadka SzymonM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Zawieja TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Zgliński HenrykM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Zwetler AndrzejM1MN1MZBMNOMNAMWMMSS                 
Żelazny TomaszM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Żeromski StefanM1MN1MZBMNOMNA MSS                 
Żychliński Antoni MN1 MNO                    

↑ do góry


Oznaczenia:
KodOpis
M1 INSTRUKTOR
M2 INSTRUKTOR
M3 INSTRUKTOR
MN1INSTRUKTOR NURKOWANIA NITROKSOWEGO
MN2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA NITROKSOWEGO
MZBINSTRUKTOR NURKOWANIA W ZESTAWIE BUTLOWYM
MNOINSTRUKTOR NURKOWANIA NOCNEGO
MNAINSTRUKTOR NURKOWANIA NAWIGACYJNEGO
MWMINSTRUKTOR NURKOWANIA WRAKOWO-MORSKIEGO
MSSINSTRUKTOR NURKOWANIA W SKAFANDRZE SUCHYM
MPLINSTRUKTOR NURKOWANIA PODLODOWEGO
MFIINSTRUKTOR FILMOWANIA PODWODNEGO
MF1INSTRUKTOR FOTOGRAFII PODWODNEJ
MF2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEJ FOTOGRAFII PODWODNEJ
MA INSTRUKTOR ARCHEOLOGII PODWODNEJ
MPEINSTRUKTOR PŁETWONURKA EKSPLORATORA
MS1INSTRUKTOR NURKOWANIA ZE SKUTEREM
MS2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA ZE SKUTEREM
MPWINSTRUKTOR NURKOWANIA POSZUKIWAWCZO-WYDOBYWCZEGO
MR INSTRUKTOR NURKOWANIA Z SCR
MJ1INSTRUKTOR NURKOWANIA JASKINIOWEGO
MJ2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA JASKINIOWEGO
MT1INSTRUKTOR NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO
MT2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA TRIMIKSOWEGO
MGBINSTRUKTOR PRZYGOTOWANIA MIESZANIN ODDECHOWYCH
MKB1INSTRUKTOR NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ
MKB2INSTRUKTOR ZAAWANSOWANEGO NURKOWANIA W KONFIGURACJI BOCZNEJ
MEKINSTRUKTOR PŁETWONURKA EKOLOGA
MPMINSTRUKTOR PŁETWONURKA MŁODZIEŻOWEGO
MMPINSTRUKTOR NURKOWANIA W MASCE PEŁNOTWARZOWEJ
MZOINSTRUKTOR NURKOWANIA Z ZATRZYMANYM ODDECHEM
MGPINSTRUKTOR GŁĘBOKIEGO NURKOWANIA POWIETRZNEGO

↑ do góry

==

* W ramach przedłużenia uprawnień instruktorskich uprawnienia ważne są do 31.01 roku następnego

==