Lista wszystkich instruktorów wyszkolonych od 1956r.


Lista wszystkich nieaktywnych lub historycznych posiadaczy uprawnien Instruktora KDP/CMAS.


Liczba instruktorów: 801


Nazwisko i imię M Adnotacje
Abram Stefan  
Adamczyk JerzyM2  
Adamowicz AdrianM1  
Aleksanderek Jacek  
Ambroch HenrykM1  
Andler Mariusz  
Andrulewicz EugeniuszM2  
Andrulewicz StanisławM1  
Andruszkiewicz StefanM2  
Antonowicz RyszardM1  
Arkuszyński RadosławM1  
Artemiuk DariuszM1  
Asanowicz-Grzybowska EmiliaM1  
Babicz WłodzimierzM1  
Badeński Janusz  
Baliga GrzegorzM1  
Baliński RemigiuszM2  
Bałakier RyszardM2  
Bałazy PiotrM1  
Bańbura KrzysztofM1  
Bańkowska DorotaM1  
Baran JakubM1  
Baran Mariusz  
Baranowski WojciechM1  
Barchański JerzyM1  
Bariatien AgnieszkaM1  
Baroniewski Włodzimierz  
Barszczewski CezaryM1  
Bartl Peter  
Bazdyga Marek M1  
Bączyński AdamM1  
Bąkowski AdrianM1  
Bednarek Stanisław  
Beill Antoni Pierwszy przewodniczący KDP PTTK w 1956r
Bekier JarosławM1  
Benducka Elżbieta  
Benducki KrzysztofM2  
Benkowski Gabriel  
Berendt Roman  
Bernaciak Agnieszka  
Bernaciak Grzegorz  
Bernacik Andrzej  
Białas MariuszM1  
Biegaj TomaszM1  
Bielawski MariuszM1  
Bielawski Sławek  
Bieliński RadosławM1  
Błaszczak-Galewska OlgaM1  
Błysz Robert  
Bochenek PiotrM1  
Bochiński Krzysztof  
Bogusz RafałM1  
Bojko PawełM1  
Bojko PiotrM1  
Bołądz RomanM1  
Bońkowski AdamM1  
Borek SebastianM1  
Borkowski AdamM1  
Borsuk MarekM2  
Boruta Andrzej  
Brajta Michał  
Brukwicki JacekM1  
Bruski ArturM1  
Brych KonradM1  
Bryszewski GrzegorzM2  
Brzóska ArturM1  
Buchczyk EugeniuszM2  
Buchta RomanM1  
Buczek HubertM1  
Budajew ArkadijM1  
Bugla MarekM1  
Bujak PatrykM1  
Bujniewicz ZbyszkoM1  
Burak ArkadiuszM1  
Burczyński SławomirM1  
Burzyński Paweł  
Cedro MałgorzataM1  
Cepin MaciejM1  
Chmielewski Zbigniew  
Chodakowski Krzysztof  
Chomentowski Stanisław Członek KDP PTTK od 1981r.
Chomik Jerzy  
Chomoniuk Wojciech  
Chróścicki AdamM1  
Chuta Jakub  
Chyliński KrzysztofM1  
Ciak Tadeusz  
Ciechanowicz Jan  
Cieniawa Tomasz  
Ciesielski JarosławM2  
Ciesielski Tomasz  
Cieszyński Henryk  
Cieśluk JerzyM2  
Ciołkowiak Edward  
Ciomcia ArturM1  
Curzydło Maciej  
Cyganek Bogusław  
Cynarski TomaszM1  
Cytlau KatarzynaM2  
Czachor JanuszM1  
Czaczkowski PiotrM1  
Czaiński PawełM1  
Czaja MagdalenaM1  
Czajka Maciej  
Czaplicka-Pędzich MartaM1  
Czaplicki KrzysztofM1  
Czarnecki LeszekM2  
Czarska JolantaM2  
Czechowski Jacek  
Czernek Grzegorz  
Czerniak Artur Jarosław  
Czwarno LeszekM1  
Czwenar Andrzej  
Ćwieluch MariuszM1  
Dałek Cezary Krzysztof  
Dąbrowa MateuszM1  
Dąbrowski ArturM1  
Dąbrowski MarcinM2 Członek KDP PTTK od 2006. Wiceprzewodniczący d/s szkoleniowych od 2013r.
Dąbrowski MiłoszM1  
Deberna - Zygmunt AgnieszkaM1  
Dej DariuszM2  
Deptuła WojciechM2  
Derek Romuald  
Derek-Nowodyła MałgorzataM1  
Derengowski TadeuszM2  
Dobrowolski SebastianM1  
Dominiak Krzysztof  
Dominiak-Górski Janusz  
Dominik GrzegorzM2  
Dopierała DominikM1  
Dorochowicz Andrzej  
Dousa Adam  
Drachal Witold  
Dramińska AlicjaM2  
Dramiński JanuszM2  
Drucis ŁukaszM1  
Drużbicki Jerzy  
Drzazga Andrzej  
Duda RadosławM1  
Dudek DamianM1  
Dudkiewicz AndrzejM1  
Dudziak Wiesław  
Dunisławska HannaM1  
Dunisławski RomanM2  
Durczak ArturM1  
Dyba PawełM1  
Dynowski PiotrM1  
Dziadosz JarosławM1  
Działoszyński WitoldM2  
Dziarmaga Ryszard  
Dzielnicki Jan  
Dzierżanowski AndrzejM2  
Dzwonkowska AgnieszkaM1  
Ebner Edward  
Figwer RomualdM2  
Filipek SylwesterM1  
Filipiak RafałM1  
Filipiuk Dariusz  
Filoda SzymonM1  
Fox KrzysztofM2  
Frankiewicz TomaszM1  
Frąckiewicz KatarzynaM1  
Frydrych JacekM1  
Furmanek Tymoteusz  
Gabriel Piotr  
Gabryelski JarosławM1  
Galicki RomanM1  
Gałach Ryszard  
Giżejewski JerzyM2  
Glezman BartłomiejM1  
Gliszczyński PiotrM1  
Gliszewski MarcinM2  
Głód Bogusław  
Głyżewski KrystianM1  
Gocławska EwaM1  
Golik Paweł  
Goszczyński RobertM1  
Gólcz MichałM1  
Górecki Andrzej  
Górny MichałM1 Członek KDP ZG PTTK w latach 2006-2010. Przewodniczący KDP od 2010r
Górska Janicka MichalinaM1  
Górski Zdzisław  
Górzyński Jarosław  
Grabski Jacek MaciejM1  
Graczyk Bolesław  
Graczyk DominikM1  
Grodzki MarekM1  
Gross MichałM1  
Grotek MichałM1  
Grygorczyk KarolM1  
Grzejdziak TomaszM1  
Grzelak KrzysztofM1  
Grzelak Maciej  
Guniewicz BogdanM2  
Gutowski Krzysztof  
Haczyk MarekM1  
Hajduk PiotrM1  
Halladin MaciejM1  
Haładaj ZbigniewM1  
Hłobaż RomualdM2  
Hodyra Adam  
Hofman MarekM1  
Hońdo KrzysztofM1  
Ilczuk Leszek  
Iwanowicz MariuszM1  
Izraelowicz Ludwik  
Iżycki Piotr  
Jabłońska EwaM1  
Jabłoński AdamM1  
Jabłoński RobertM1  
Jabłoński SławomirM2  
Jagodziński MarekM1  
Jakubiak DanielM1  
Jakubik MateuszM1  
Jakubowicz BogdanM1  
Jakubowski Sławomir  
Jana Tadeusz M1  
Janecki Wojciech  
Janicki Krzysztof  
Janicki Tomasz  
Jankowska BogumiłaM1  
Jankowski JakubM1  
Janusz MaciejM2  
Jarmużewski TomaszM1  
Jasiński Marek  
Jasiński PiotrM1  
Jaworowski Marek  
Jaworski KonradM1  
Jaworski Krzysztof  
Jaworski Mirosław  
Jaworski Radosław  
Jerzmanowski MateuszM1  
Jeszke Janusz  
Jeżyna Leszek  
Jędrusik JarosławM1  
Józefacki RafałM1  
Józefowski ArturM1  
Jurek JózefM2  
Jurkiewicz RobertM1  
Juskowiak AdamM1  
Kabat ZbigniewM1  
Kaczmarczyk Danuta  
Kaczmarczyk Jarosław  
Kaczmarek KatarzynaM1  
Kaliciński WojciechM1  
Kamiński BartłomiejM1  
Kania DariuszM2  
Kapiec WłodzimierzM2  
Karasiński JakubM1  
Karczewska PatrycjaM1  
Karczewski Piotr  
Kargol JanuszM1  
Karpicki Eugeniusz  
Kasiński Andrzej  
Kasprzak MarcinM1 Członek KDP ZG PTTK od 2010r.
Kaszczuk Dariusz  
Kata TomaszM1  
Kaźmierczak WojciechM1  
Kędzia Krzysztof  
Kiełczewski MichałM2  
Kiełczyński JacekM1  
Kierepka Mirosław Wiceprzewodniczący d/s kontaktów z klubami i centrami KDP/CMAS od 2010
Kindler BartłomiejM1  
Kisiel GrzegorzM1  
Klimek PawełM1  
Klonowski PiotrM2  
Kluszczyński Zdzisław  
Kłopotowski PiotrM1  
Knapczyk TadeuszM2  
Kobierzycki Bogdan  
Koblański Mieczysław  
Kobyliński Krzysztof  
Kocewicz Tomasz  
Kołacin Tadeusz  
Kołakowski JacekM1  
Kołodziej JakubM2  
Komar SławomirM1  
Komola DanutaM2  
Konarski TomaszM1  
Konarzewski PawełM2  
Konarzewski Piotr  
Konfederak MarekM2  
Konieczniak MarekM2  
Konieczny KamilM1  
Konieczny RadosławM1  
Kontny Bartosz  
Kontny Ireneusz  
Korandy RobertM1  
Korbiel TomaszM1  
Kornecki KornelM1  
Korneluk MarekM1  
Korniejenko KingaM1  
Kostarska EdytaM1  
Kostrowicki RafałM1  
Kośkiewicz MariuszM1  
Kośla Marek  
Kot JacekM2  
Kotlewski KazimierzM1  
Kowalewski AdamM1  
Kowalska AgnieszkaM1  
Kowalski ArturM1  
Kowalski Grzegorz  
Kowalski KrzysztofM1  
Kowalski PiotrM2  
Kozakiewicz AdamM1  
Kozakiewicz JarosławM1  
Kozieł Wacław  
Kozioł Marek  
Kozłowski BogdanM2  
Krajewska PaulaM1  
Krakiewicz Krzysztof  
Krakowski Piotr PawełM1  
Kramarczyk Edmund  
Kramarz KarolM2  
Krasuski Andrzej  
Kraus AndrzejM1  
Kreduszyński BogdanM2  
Krewski Czesław  
Krewski MarekM1  
Kręgiel AndrzejM1  
Król ArturM1  
Król JanM1  
Kruczkowski RafałM1  
Kruk PawełM1  
Krupicki Jerzy  
Krysa KrzysztofM2  
Kryże Marek  
Krzeptowski-Sabała StanisławM1  
Krzewiński PiotrM1  
Krzycki JacekM1  
Książak Jacek  
Ksycki MarekM1  
Kubiak Karolina LiliannaM1  
Kulesza PawełM1  
Kulig GrzegorzM1  
Kuliński Jerzy  
Kułakowski MichałM1  
Kur Jarosław  
Kuraś Piotr  
Kurdybacha Leszek  
Kurtiak MarianM2  
Kurzawski TomaszM2  
Kuszewski Krzysztof Jacek  
Kuśmierek PiotrM1  
Kuśnierz ZbigniewM2  
Kuta MarianM2  
Kuźnicki MarcinM1  
Kwapień Waldemar W  
Kwiatkowski ArkadiuszM1  
Kwiatkowski Józef  
Kwiatkowski MarcinM1  
Kwiatkowski ZbigniewM1  
Kwidziński WojciechM1  
Ladra Dariusz  
Lasiecki Sławomir  
Laskowski PawełM1  
Latkiewicz Grzegorz  
Lebecki Jerzy  
Leitner Paweł  
Lejko WacławM1  
Lempart Stanisław  
Leśniak ŁukaszM1  
Leśniewski TomaszM1  
Lewandowski MariuszM1  
Lewandowski Ryszard  
Lewaśkiewicz Ireneusz M1  
Lewicka AnnaM1  
Lewicki AndrzejM2  
Lewicki Marek  
Lewicki PawełM1  
Licznerski Jan  
Lipiejko SebastianM1  
Lipka-Auguścik WitoldM1  
Lipko ArturM1  
Lipski Maciej  
Lisiak PiotrM1  
Liszka MirosławM1  
Liszkowski Jan  
Literski PiotrM1  
Litwin ArturM1  
Lorent DariuszM1  
Ludwiczak Andrzej  
Łabaj PawełM1  
Łabędź Wojciech  
Ławnicki ŁukaszM1  
Łepkowski SebastianM1  
Łopata Wiesław  
Łucyn MirosławM1  
Łukaszewicz KazimierzM2  
Łyżwiński JacekM1  
Machnik StanisławM1  
Machowski Wojciech  
Maciejewski Tomasz  
Macke Jerzy Przewodniczący KDP w latach 1965-1990
Maćkowski AndrzejM1  
Madej Bogusław  
Madej Ryszard  
Madera PatrykM1  
Majas MarekM1  
Majdosz RobertM1  
Majewski Jacek  
Majewski WłodzimierzM2  
Makacewicz Andrzej  
Malko Jacek Jakub  
Małek MaciejM1  
Manthey MarcinM1  
Marchand Jacek  
Marchel Stanisław  
Marchwicki Andrzej  
Marczewski SebastianM1  
Markiewicz Andrzej  
Markowski Edward  
Markowski LeszekM2  
Martynowicz PiotrM1  
Maruszewski Wojtek  
Marx Jan  
Marzec JarosławM1  
Masłek DanielM1  
Masłek RyszardM2  
Masztalerz TadeuszM1  
Matkowska MałgorzataM1  
Mattya WaldemarM1  
Matuszczak WłodzimierzM2  
Mielcarek Robert AndrzejM1  
Mielczarski Andrzej  
Miemiec Emanuel M1  
Mierzecki KrzysztofM1  
Miklaszewski Marek  
Mikliński JanM1  
Mikołajczyk GrzegorzM1  
Mikołajewski ArturM1  
Mikucki PawełM1  
Mikus Wojciech  
Miłosz RobertM1  
Mokwa Mariusz  
Molasy PiotrM1  
Morawski MarcinM1  
Morawski Marcin KrzysztofM1  
Moszyk Marek  
Motylewski BernardM1  
Mróz Andrzej  
Mync DanielM2  
Myszkiewicz MaciejM2  
Naczk Tomasz  
Naczk Zygfryd  
Nagórski Krzysztof AdamM1  
Narel MarekM2  
Naumiuk RafałM1  
Niechoda DanielM2  
Nieciecki AdamM1  
Nieckarz PiotrM1  
Niedzielski ZbigniewM1  
Niemiatowski Andrzej Przewodniczący KDP ZG PTTK w latach 1990-1994
Noculak Stefan  
Nowacki Janusz  
Nowaczyk Andrzej  
Nowak AndrzejM1  
Nowak LeszekM1  
Nowak MarekM2  
Nowakowski Jacek  
Nowicki Stanisław  
Nowicz LechM2  
Nowodyła DanielM1  
Nowosad GrzegorzM1  
Obin LeszekM2  
Ochlewski Andrzej  
Ochman MikołajM1  
Ogonowski Jacek  
Ogrodnik RobertM1  
Okoński MarcinM1  
Olechno WojciechM2  
Olechnowicz TomaszM1  
Olejniczak Ryszard  
Oleksiewicz MarekM1  
Olkuski Piotr  
Olszewski MichałM1  
Olszowska JolantaM2  
Olszowski WitoldM2  
Ombach KatarzynaM1  
Orlicki Ireneusz  
Orżyński PrzemysławM1  
Osenkowski RobertM1  
Osiński RobertM1  
Ossowski WaldemarM1  
Ościk PawełM1  
Otto Roman  
Ozga MariuszM1  
Pacyna KrzysztofM1  
Paćko Sławomir  
Palacz RomanM1  
Paleta MaciejM2  
Paluch PiotrM1  
Palusko KrzysztofM2  
Pałka PawełM1  
Pankowski Bartosz  
Panowicz Kazimierz  
Paprota Jacek  
Paradowski Jacek  
Parapura RadosławM1  
Parczewski Jan  
Paszczuk BartłomiejM1  
Paszek Petr  
Paszyn Marek  
Patkiewicz Józef  
Patora RyszardM1  
Paw - Strzelichowska ZygmuntaM2  
Pawłowski KrzysztofM1  
Pawłowski ŁukaszM1  
Pawłowski Rafał  
Pazzi Artur  
Perron JarosławM1  
Petasz Andrzej  
Pędzisz PiotrM1  
Piaskowski DariuszM1  
Piątkowski Zbigniew  
Piechocka BogumiłaM2  
Piechocki Jacek  
Piekarski Arkadiusz  
Pierzyna Dariusz  
Pietrucha WłodzimierzM1  
Pilecki Tadeusz  
Piłat PawełM1  
Piotrowski Jacek  
Piotrowski StanisławM2  
Plackowski Tomasz  
Płachciński Andrzej  
Płuziński Tadeusz   
Polański AdamM1  
Poleszak StanisławM2  
Politowski JakubM1  
Popek MateuszM1  
Popiołek ArkadiuszM1  
Popowski Waldemar  
Porada Michał  
Porembski MarcinM1  
Poręba PawełM1  
Poręba Wiesław  
Potyra ŁukaszM1  
Powichrowski KrzysztofM1  
Pożarycki RomanM1  
Półkośnik WiesławM1  
Precht WitoldM2  
Prełowski Ryszard  
Pruski Błażej członek KDP w latach 2006-2014, V-ce Przewodniczący KDP ds. Szkoleń w latach 2010-2013
Pruski GustawM1  
Prymas KrystianM1  
Przystawik Piotr RobertM1  
Przytulski Włodzimierz  
Pstrokoński Wojciech  
Pszczoła BernardM2  
Pszczółkowski JacekM1  
Puszko GrzegorzM2  
Pydyn AndrzejM1  
Pytlak RyszardM2  
Pytyński ArkadiuszM2  
Radecka IzabelaM1  
Radka KrzysztofM1  
Radło Roman  
Rast Jacek ArturM2  
Raszka RafałM1  
Rauczyński DariuszM1  
Reguła PiotrM1  
Remus Ryszard  
Roguski Wiesław  
Rojek Krzysztof  
Rokita MarekM1  
Romańczuk Janusz  
Rosin MarekM1  
Rosłaniec PawełM2  
Rosołowski ArturM1  
Roszczynko Waldemar  
Roszko GrzegorzM1  
Roszkowski AndrzejM1  
Roszkowski TomaszM1  
Rotkiewicz AndrzejM1  
Rotkiewicz Arkadiusz PiotrM1  
Rozciecha Mariusz  
Różalski Marek  
Różański Wojciech  
Rudner RobertM2  
Rudnicki DariuszM1  
Ruszczewski Piotr  
Rutkowski DawidM1  
Rybak RadosławM1  
Rybicki PiotrM1  
Rzanny KarolM1  
Sadowski WiesławM2  
Sala Andrzej  
Samsel Jarosław  
Sapota PawełM1  
Sawicki Ryszard M2  
Senda RobertM1  
Seniów LechM2  
Sęk JakubM1  
Sidorski SławomirM1  
Siemion MariuszM1  
Sieńko RobertM1  
Sitnik PiotrM1  
Siwek AdamM1  
Siwiec JarosławM1  
Skalski RafałM1  
Skamrot MarekM1  
Skibiński TadeuszM1  
Skomiał Mariusz  
Skonecki KrzysztofM2  
Skorupski Mariusz  
Skóra Andrzej  
Skrodzki Witold  
Słaboń AndrzejM1  
Sławiński RafałM1  
Słociński Andrzej  
Słomski TomaszM1  
Słucki AdamM1  
Słucki Ireneusz Członek KDP ZG PTTK od 2010r.
Smoliński SławomirM2  
Smuszkiewicz SzymonM1  
Sobański AdamM1  
Sobierański CezaryM1  
Sochoń WojciechM2  
Solarz Janusz  
Sorge Jerzy  
Sowiński Wiesław  
Spiradek Wojciech  
Spirytulski DariuszM1  
Srebrowski RadosławM1  
Sroczyński Andrzej  
Stachowiak MarekM2  
Stachura TadeuszM1  
Stadnicki MarcinM1  
Stalewski Jarosław M1  
Stalewski KrzysztofM1  
Stanek Jarosław BartłomiejM1  
Stańczak DariuszM1  
Starnawski KrzysztofM1  
Staszczyk MarekM1  
Staufer-Kamiński WojciechM1  
Stefanek BartoszM1  
Stefański BogusławM1  
Stefański KrzysztofM1  
Stelmachowicz GrzegorzM1  
Stempak ArnoldM1  
Stenzel Andrzej  
Stępień AleksandraM1  
Stępień MarekM1  
Stós Piotr  
Strawiński Tomasz  
Stróżyk ArkadiuszM1  
Strugalski TomaszM1  
Strzelecki RobertM1  
Strzelichowski MarekM1  
Stupak Andrzej  
Stychno Zbigniew  
Suchanek LeszekM1  
Suchojad Andrzej  
Sudoł Krzysztof  
Sumera PawełM1  
Swerpel Barbara  
Swosiński DariuszM1  
Szafrański JerzyM1  
Szajnert WitoldM1  
Szamraj JanM1  
Szandorowski PiotrM2  
Szczepkowski Sławomir  
Szcześniak WacławM1  
Szczudło EwaM1  
Szerszeń AndrzejM1  
Szerszow Tomasz  
Szlauer JacekM1  
Szmit Adam  
Sznajder MarcinM2  
Szostek GrzegorzM1  
Szparadowski Zygmunt  
Sztraube Jacek  
Szulc Makary  
Szulc SebastianM1  
Szulmanowicz StanisławM2  
Szumowski Tadeusz  
Szuster JakubM1  
Szwajcer RyszardM1  
Szych SławomirM1  
Szydło KrzysztofM1  
Szygiel TomaszM2  
Szymański RadosławM1  
Szymielewicz KazimierzM1  
Szymkiewicz JanM2  
Szymkiewicz MarekM1  
Szynkiewicz PiotrM1  
Ścibior RyszardM2  
Świątkiewicz JakubM2  
Świder WiesławM1  
Taczkowski Jacek  
Tarasiewicz Andrzej  
Tatar TomaszM1  
Teliga KarolM2  
Tomala SławomirM1  
Tomaszek MaciejM1  
Tomaszewski Maciej  
Tomicki Andrzej  
Tomicki MarekM1  
Topolska JagnaM2  
Toporek BartłomiejM1  
Torbicz Andrzej  
Traczyk PiotrM1  
Traler AndrzejM1  
Trenkner MarcinM1  
Trybała Witold  
Trych MichałM1  
Trzcieliński Ryszard  
Tuchliński Wojciech  
Tuczyński Stanisław  
Tulaja WojciechM1  
Tumiłowicz SebastianM1  
Turzańska KatarzynaM1  
Tyblewski Rudolf  
Tymiński Jerzy  
Ustimowicz MarianM1  
Uszok ZbigniewM2  
Wachowski Wiesław Przewodniczący KDP ZG PTTK w latach 1994-2010
Wajdyk MarcinM1  
Walczyk RomanM1  
Walkiewicz Mieczysław  
Wallner Siegfried  
Wanik Bogdan  
Wardziukiewicz Tadeusz  
Wasiak SzymonM1  
Wasilewski Marek  
Wasilewski Piotr  
Wąsowski Andrzej OlafM2  
Weber RadomirM1  
Weiss Helmut  
Weker Andrzej  
Weralski KrzysztofM2  
Wiącek Włodzimierz  
Wiązek WłodzimierzM1  
Widuch IreneuszM2  
Wieczorek Piotr  
Wierzbowski Jacek  
Wiewiórowski Wojciech  
Więcek MarekM1  
Więcław Marian  
Wilczyński ZbigniewM1  
Wilk RobertM1  
Wilkiewicz IgorM2  
Wiśniewski FilipM1  
Wiśniewski Włodzimierz Tadeusz  
Wiśniowicz ArturM1  
Witalis BartoszM1  
Witkowski TomaszM1  
Witt SławomirM2  
Władyka AleksanderM1  
Włodarczak PawełM1  
Wnorowski KrzysztofM1  
Wnorowski Waldemar  
Wojciech RomanM2  
Wojciechowski Andrzej  
Wojciechowski Rafał  
Wojtyś PiotrM2  
Woźniak TomaszM1  
Woźnicki MarcinM1  
Woźniewski MichałM2  
Woźniewski PiotrM1  
Wójcik SylwesterM1  
Wójkiewicz Jerzy  
Wronecki AdamM2  
Wróblewski TomaszM1  
Wrzodak Jerzy  
Wujec RobertM1  
Wyciszkiewicz AndrzejM1  
Wysoczański Adam  
Wytwer MarcinM1  
Zabłocki MichałM1  
Zachara JacekM2  
Zajączkowski Zbigniew  
Zajdel Zbigniew  
Zakrzewski MariuszM1  
Zasępa PawełM1  
Zawadka SzymonM1  
Zawadzka KatarzynaM1  
Zawidzki Włodzimierz  
Zawieja TomaszM1  
Zembaczyński WitoldM2  
Zgliński HenrykM1  
Zieleniec Grzegorz  
Zieliński Lech  
Zieliński PawełM1  
Ziębiński Jan  
Zinserling Andrzej Przewodniczący KDP ZG PTTK w latach 1956-1965
Złotorzyński AndrzejM2  
Zwetler AndrzejM1  
Zych Maciej M1  
Żaczek Wojciech  
Żelazny TomaszM1  
Żemojtel Tadeusz  
Żeromski StefanM1  
Żuk ZenonM1  
Żukowski MaciejM1  
Żychliński Antoni  
Żychliński Jerzy  
Żyliński Sławomir  
Żyszkowski MarcinM1  
Żytkiewicz Janusz  

Polecamy

Znajdź kurs nurkowania

Znajdź klub / centrum nurkowe

Ogłoszenia

baner najblizsze kursy

Dodatkowych informacji udziela:
Szef Szkolenia KDP
kol. Marcin Dąbrowski
tel. 604 54 54 93
Biuro OCSP KDP
tel. 22 826 83 89

 

Formularze ogólnie dostępne

Dokumenty  dla Instruktorów

Klubów/Centrów Nurkowych

KDP/CMAS

Kontakt

 

Biuro OCSP

ul. Senatorska 11, p.25 (II p.)
00-075 Warszawa

e-mail:biuro@cmas.pl

tel. / fax: 22 826 83 89
tel. 22 826 22 51 (wew). 115 i 119
kom. 604 54 54 87, 604 54 54 88

Konto bankowe OCSP KDP PTTK:
Bank Zachodni WBK S.A. nr            75 1500 1777 1217 7008 0224 0000

 

  Google+