PODKOMISJE I ZESPOŁY ROBOCZE


PODKOMISJE I ZESPOŁY ROBOCZE

=======================

1.       PODKOMISJA MEDYCZNAMAREK KONFEDERAK, MONIKA GAJEWSKA, KRZYSZTOF KUSZEWSKI, ROBERT MIELCAREK, ELŻBIETA ZWETLER

2.    PODKOMISJA SPORTOWA TADEUSZ STACHURA, ROMAN WALCZYK, ŁUKASZ FROCISZ, MATEUSZ POPEK,

3.   PODKOMISJA HISTORYCZNAWIESŁAW WACHOWSKI, KARINA KOWALSKA,KRZYSZTOF KOBYLIŃSKI

4.    PODKOMISJA NAUKOWAJACEK KOZŁOWSKI, BARTOSZ KONTNY,PIOTR DYNOWSKI, RYSZARD MASŁEK, ANDRZEJ PYDYN

5.    PODKOMISJA TURYSTYCZNATOMASZ BIEGAJ, JACEK ZACHARA, MARIAN KURTIAK, MIŁOSZ DĄBROWSKI

6.    PODKOMISJA ds. MARKETINGU I KOMUNIKACJIMARCIN WAJDYK, HUBERT BUCZEK, ADAM JABŁOŃSKI, PATRYK BUJAK

 

==== PODKOMISJE SZKOLENIOWE ===

7.       PODKOMISJA SPRZĘTOWAPIOTR NIECKARZ, ADAM SŁUCKI, RADEK BIELIŃSKI,

8.    PODKOMISJA ds. JAKOŚCI I BEZPIECZENSTWAMARCIN KASPRZAK, PIOTR WOŹNIAK, MICHAŁ GÓLCZ, ANDRZEJ ZWETLER, RADOSŁAW KONIECZNY

9.    PODKOMISJA ds. METODYKI NAUCZANIA I STANDARDÓWMICHAŁ GÓLCZDAWID RUTKOWSKI, JACEK ZACHARA, PIOTR MARTYNOWICZ, KRZYSZTOF ROJEK, ZBIGNIEW SAMSON


==== ZESPOŁY ROBOCZE ====

1.       ZESPÓŁ ROBOCZY ds. SZKOLENIA Z ZAKRESU STOPNI GŁÓWNYCH (PM,PTU,P1,PE,P2,P3)JACEK ZACHARA, MICHAŁ GÓLCZ, ADAM KOZAKIEWICZ, KRZYSZTOF ROJEK, IRENEUSZ SŁUCKI, MICHAŁ FARKOWSKI

2.    ZESPÓŁ ROBOCZY ds. SZKOLENIA Z ZAKRESU STOPNI SPECJALIZACJI REKREACYJNYCH (PNO,PNA,PSS,PPL,PWM)KRZYSZTOF GZRELAK, ADAM JABŁOŃSKI, MARCIN KASPRZAK, DANIEL MASŁEK, IRENEUSZ SŁUCKI, MAREK STĘPIEŃ

3.    ZESPÓŁ ROBOCZY ds. SZKOLENIA Z ZAKRESU STOPNI SPECJALIZACJI REKREACYJNYCH (PMP,PPW)WŁODZIMIERZ KAPIEC, MARCIN WAJDYK, MAREK NAREL, TOMASZ LEŚNIEWSKI, ANDRZEJ TOMICKI

4.    ZESPÓŁ ROBOCZY ds. SZKOLENIA Z ZAKRESU STOPNI SPECJALIZACJI TECHNICZNYCH – I (PKB1, PS1,PS2,PJ1, PJ2)ROBERT GOSZCZYŃSKI, ANDRZEJ ZWETLER, ADAM SŁUCKI, DOMINIK GRACZYK, ARTUR KRÓL

5.    ZESPÓŁ ROBOCZY ds. SZKOLENIA Z ZAKRESU STOPNI SPECJALIZACJI TECHNICZNYCH – II (PZB, PN1,PN2,PGP)ARTUR KRÓL, ANDRZEJ ZWETLER, IZABELA RADECKA, ADAM SŁUCKI, ROBERT GOSZCZYŃSKI

6.    ZESPÓŁ ROBOCZY ds. SZKOLENIA Z ZAKRESU STOPNI TECHNICZNYCH – III (GB,PT1,PT2,PR)ADAM SŁUCKI, DAWID RUTKOWSKI, IREK SŁUCKI, ADAM KOZAKIEWICZ, ROBERT GOSZCZYŃSKI

7.    ZESPÓŁ ROBOCZY ds. SZKOLENIA Z ZAKRESU FOTOGRAFII I FILMOWANIAJAROSŁAW SAMSEL, KRZYSZTOF GRZELAK, PIOTR STÓS, ANDRZEJ MUSZYŃSKI

Reklama

Znajdź kurs nurkowania

Znajdź klub / centrum nurkowe

Ogłoszenia

baner najblizsze kursy

Dodatkowych informacji udziela:
Szef Szkolenia KDP
kol. Marcin Dąbrowski
tel. 604 54 54 93
Biuro OCSP KDP
tel. 22 826 83 89

 

Formularze ogólnie dostępne

Dokumenty  dla Instruktorów

Klubów/Centrów Nurkowych

KDP/CMAS

Kontakt

 

Biuro OCSP

ul. Senatorska 11, p.25 (II p.)
00-075 Warszawa

e-mail:biuro@cmas.pl

tel. / fax: 22 826 83 89
tel. 22 826 22 51 (wew). 115 i 119
kom. 604 54 54 87, 604 54 54 88

Konto bankowe OCSP KDP PTTK:
Bank Zachodni WBK S.A. nr            75 1500 1777 1217 7008 0224 0000

 

  Google+