Kontakt


FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Formularz kontaktowy - wybierz adresata wiadomości w KDP
 
Do:
Od:
Email:
Temat:
Treść:



 

 

KOMISJA DZIAŁALNOŚCI PODWODNEJ PTTK

 

Prezydium KDP Kontakt

Michał Górny

Przewodniczący KDP ZG PTTK 

tel. 604 54 54 94                   
     501 58 42 62
m.gorny@cmas.pl 

Marcin Dąbrowski

Wiceprzewodniczący d/s szkoleniowych

tel. 604 54 54 93
m.dabrowski@cmas.pl

Marcin Kasprzak

Sekretarz

tel. 502 32 25 03
m.kasprzak@cmas.pl

 

 

Członkowie KDP

Kontakt

Michał Gólcz tel.602 380 673
m.golcz@cmas.pl
Adam Jabłoński tel.602 653 123
a.jablonski@cmas.pl
Marian Kurtiak tel. 605 351 574
m.kurtiak@cmas.pl
Tadeusz Stachura tel. 603 604 062
t.stachura@cmas.pl
Ireneusz Słucki tel. 604 54 54 90
i.slucki@cmas.pl 
Marcin Wajdyk tel. 666 011 235
m.wajdyk@cmas.pl

 

  

Biuro OCSP KDP  Kontakt

Ewelina Zawadzka
Dyrektor OCSP KDP PTTK

tel. 604 54 54 88
tel./ fax 22 826 83 89

e.zawadzka@cmas.pl

Marta Domańska
Pracownik administracyjny

tel. 604 54 54 87

tel./ fax 22 826 83 89
m.domanska@cmas.pl

Dane adresowe:
ul. Senatorska 11, p.25 (II p.)
00-075 Warszawa

Godziny pracy biura:

poniedziałek- piątek: 08:00 - 16:00

 

Dane kontaktowe:
tel./fax: 22 826 83 89
tel. 22 826 22 51 wew. 115 i 119
e-mail: biuro@cmas.pl

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek- piątek: 10:00 - 14:00
 
 
W przypadku nieobecności pracownika w biurze (poza wyznaczonymi godzinami przyjęć interesantów) prosimy o kontakt telefoniczny. 

 

Konto bankowe OCSP KDP PTTK:
Bank Zachodni WBK S.A. nr 75 1500 1777 1217 7008 0224 0000
Przelewy zagraniczne:
IBAN:PL75 1500 1777 1217 7008 0224 0000
KOD SWIFT: WBKPPLPP

Dane do faktur dla OCSP: 
OCSP KDP PTTK
ul.Senatorska 11 p.25
00-075 Warszawa
NIP: 526-00-10-044

 

Reklama

Znajdź kurs nurkowania

Znajdź klub / centrum nurkowe

Ogłoszenia

baner najblizsze kursy

Dodatkowych informacji udziela:
Szef Szkolenia KDP
kol. Marcin Dąbrowski
tel. 604 54 54 93
Biuro OCSP KDP
tel. 22 826 83 89

 

Formularze ogólnie dostępne

Dokumenty  dla Instruktorów

Klubów/Centrów Nurkowych

KDP/CMAS

Kontakt

 

Biuro OCSP

ul. Senatorska 11, p.25 (II p.)
00-075 Warszawa

e-mail:biuro@cmas.pl

tel. / fax: 22 826 83 89
tel. 22 826 22 51 (wew). 115 i 119
kom. 604 54 54 87, 604 54 54 88

Konto bankowe OCSP KDP PTTK:
Bank Zachodni WBK S.A. nr            75 1500 1777 1217 7008 0224 0000

 

  Google+